Vivèse Senso Duo

TERAPİNİN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN*

Vivèse Senso Duo mekanizması kimya, biyoloji ve trikoloji (saç konusunda araştırmalar yapan bilim dalı) alanlarından uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Uzmanlar tarafından uzun yıllardan beri yürütülen araştırmalar sayesinde en etkili saç dökülmesiyle mücadele ve saç büyütmeye yardım etme yönteminin belirlenmesi mümkün olmuştur.

*Sonuçlar garanti edilemez, bireysel cilt durumuna ve avantajlarına bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterebilir

Kimin için?

Vivèse Senso Duo terapisi doğal, özenle seçilmiş maddeler içermektedir. Kurumaya eğilimli, ince, zayıf saçlara sahip kişilere yöneliktir. Aşağıdaki sorunlarla mücadele eden kadın ve erkeklerin sorunlarına bir çözüm olmaktadır:

 • Farklı tür saç dökülmesi sorunları (örneğin, saçkıran, androjenik saç dökülmesi, telojenik saç dökülmesi)
 • Estetik olmayan açıklıklar
 • Hastalık faktörleri nedeniyle zayıflayan saçlar
 • Hatalı saç bakımının sonuçları

Eğer:

 • Saçlarınız doğuştan inceyse ve onları gözle görülür bir şekilde sıklaştırmak istiyorsanız
 • Son zamanlarda saçlarınızın daha az dayanıklı ve eskisi kadar gür olmadığını fark ettiyseniz
 • İnsanların sizin olduğunuzdan daha yaşlı göründüğünüzü söylemesinden bıktıysanız (ince saçlar, yaşlanmanın ana belirtilerinden biridir)
 • Her geçen gün tarağınızda önceye oranla daha fazla saç görüyorsanız

Nasıl çalışır?

Yenilikçi Vivèse Senso Duo formülünün etkisi teyit edilmiştir. Ürün aynı anda dört farklı seviyede etki gösterdiğinden benzersizdir.

1. Glikoz metabolizmasına yardımcı olur

Büyüme evresindeki saç folikülleri, dinlenme evresindekilere oranla iki kat daha fazla glikoz kullanırlar. Vivèse Senso Duo saç foliküllerine şeker takviyesi yaparak saç hücrelerinde saçların büyümesi, gelişmesi ve hayatta kalması için gerekli enerjinin üretilmesi sürecine yardımcı olmaktadır. Vivèse Senso Duo ürününde bulunan besin maddeleri saç foliküllerinin daha aktif olmalarına ve büyümeye daha yatkın olmalarını sağlamaktadır. Bu da saçların sayısını ve sıklığını artırmaktadır. Dahası, anajen fazın süresi uzatılarak saçların kondisyonlarına direkt bir etki sağlanmaktadır.

2. Kök hücreleri stimüle eder

Yeni saç büyümesi süreci, dilenme fazında bulunan kök hücrelerin aktive edilmesiyle başlar. Vivèse Senso Duo kök hücrelerin dinlenme fazından saç büyütme fazına geçmelerini hızlandırır. Bu da yeni saçların güçlü ve sağlıklı olmalarını sağlar.

3. Mitokondrileri korur

Vivèse Senso Duo mitokondrilerin çalışmalarını iyileştirir ve onları serbest radikallerden korur. Bu sayede hücreler yaşlanmaz, genç kalırlar ve daha uzun süre aktif olurlar. Bu da daha güçlü ve daha sağlıklı saçlar sağlar ve onların dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur.

4. Yaşlanma süreçlerini yavaşlatır

Oksidatif stres, saç dökülmesine neden olan mekanizmalardan biridir. Vivèse Senso Duo saç foliküllerini oksidatif strese karşı korur, kök hücrelerin gelişimine yardımcı olur ve metabolik enerji miktarını artırır. Bu da saçın büyüme evresinin uzatılmasını ve saç dökülmesinin yavaşlatılmasını sağlar.

Özetlemek gerekirse, Vivèse Senso Duo:

 • Hücrelere, hızlı ve yoğun bir saç büyümesini mümkün kılan besin maddelerini sağlar
 • Saçın büyüme fazını uzatır
 • Saç dökülmesini yavaşlatır
 • Saçların daha güçlü, sağlıklı ve gür olmalarını sağlar
 • Oksidasyon stresine ve yaşlanmaya karşı koruma sağlar
 • Saçlarınızı ve saç derinizi onarır ve besler
GİZLE

Vivèse Senso Duo YAĞ

Trikoloji alanındaki en yeni araştırmalar baz alınarak hazırlanmıştır. Yenilikçi, iki fazlı formülünde 30'dan fazla değerli yağlar ve önemli hidrofilik maddeler bulunmaktadır. Bunların birleşimi, saç dökülmesiyle mücadelede şimdiye kadar kullanılan yöntemlerin hiç vermediği sonuçları vermektedir.*

Terapinin tedavi edici özellikleri kök hücrelerdeki enerji düzeyini artırmaktadır. Bu hücreler saçların anajen fazdaki büyümelerinden sorumlulardır. Kafein ve kamelya özü saç dökülmesine yol açan dihidrotestosteron hormonunun salınımını bloke ederler. Dahası, tıpta kullanılan Baykal kasidesi ve soya - buğday tomurcukları ekstraktı saç kökünü destekleyen kasları güçlendirirler. Bu sayede terapi aktif olmayan saç köklerini aktive ederek yeni, gür ve hasarlara dayanıklı saçların büyümesini sağlamaktadır.

*Sonuçlar garanti edilemez, bireysel cilt durumuna ve avantajlarına bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterebilir

Vivèse Senso Duo ŞAMPUAN

Çeşitli faktörlerle ortaya çıkan saç büyümesi bozukluklarını etkili bir şekilde tedavi eden özel bir dermokozmetik ürünüdür. Formülünde birçok mikro element, aminoasit, yağ, şeker ve saçın yapısına katılan diğer maddeler bulunmaktadır. Baykal kasidesi özü saç büyümesinin anajen fazının başlamasını hızlandırırken gül tohumu özü hücrelere oksijen sağlar ve onları yaşlanma süreçlerine karşı korur.*

Yenilikçi etki mekanizması saç foliküllerini aktive eder. Formülde bulunan arjinin mikro dolaşımı iyileştirerek daha güçlü yeni saçların üretimini hızlandırır. Şampuan saçlara zarar vermez, saç derisini derinlemesine nemlendirir ve konsantrasyonu saç dökülmesiyle yakından ilişkili olan sebumun üretimini düzenler.

*Sonuçlar garanti edilemez, bireysel cilt durumuna ve avantajlarına bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterebilir

BENZERSİZ ETKEN MADDELER

BAYKAL KASİDESİ

Saç derisinin mikro dolaşımına yardımcı olmak suretiyle saç köklerinin saçın yapısına katılan maddeleri üretmeye teşvik eder. Kök hücrelerin enerji düzeyini artırır ve saç derisinin doğal dengesini geri getirmek suretiyle onun saç dökülmesi sonrasında kendisinin tamamıyla yenilemesini sağlar.

SOYA VE BUĞDAY FİLİZLERİ ÖZÜ

Saç foliküllerine saçların büyümeleri, gelişimi ve hayatta kalmaları için gerekli şekerleri sağlar. Anajen fazın süresini oldukça uzatmak suretiyle saçların gürlüğü ve sayılarına direkt etkide bulunur. Ayrıca saç kökünü destekleyen kasları güçlendirerek saç dökülmesini yavaşlatır.

ARJİNİN

Saç derinizde bulunan kan damarlarını gevşeterek saç köklerinin kan dolaşımını iyileştirir. Böylece daha fazla keratin üretilir. Keratin saçın ana yapı taşıdır. Azot oksit üretimini teşvik eder ve derinin doğal bariyerini güçlendiren ve saç dökülmesine engel olan birçok madde sağlar.

GÜL TOHUMU YAĞI

Saç foliküllerinin faaliyetleri için olmazsa olmaz olan mikro elementler ve A, C ve E vitaminlerini bolca içermektedir. Saç hücrelerini serbest radikallerin etkilerine karşı koruyarak onların daha uzun süre genç ve aktif kalmalarını sağlamaktadır.

KAFEİN

Saç köklerini stimüle ederek saçların uzama hızlarını artırır. Saç dökülmesine neden olan hormon olan dihidrotestesteronun salınımını bloke eder. Bunun yanı sıra yeni saçların daha kalın ve güçlü olmalarını sağlar ve saç liflerini onarır.

KAMELYA ÖZÜ

saç kütiküllerini kapatır, saçları erken yaşlanmaya ve mekanik hasarlara karşı korur. Saçları ve kafa derisini derinlemesine nemlendirerek hidrolipit tabakasını güçlendirir. Pasif saç hücrelerini aktive ederek onların gelişmelerini sağlar.

NANOTEKNOLOJİK MULTİVİTAMİN KOMPLEKSİ

bir vitamin, aminoasit ve yağ kaynağıdır. Bunlar saç derisinin uygun bir kondisyonda tutulması için gerekli maddelerdir. Derinlemesine besleyici etki göstererek saç foliküllerinin kaybı sürecini yavaşlatmaktadır. Enerji döngüsünü iyileştirmek suretiyle yeni, daha sık ve dış etkilere daha dayanıklı saçların büyümelerini sağlamaktadır.

HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI

Saç liflerini daha canlı hale getiren ve saç yüzeylerini pürüzsüzleştiren doymuş yağ asitleri içerir. Bu yağ asitleri sayesinde saçlar sağlıklı bir parlaklığa kavuşur, daha az kırılgan hale gelir ve dış etkilere karşı daha dayanıklı olurlar. Hindistancevizi yağında bulunan bileşikler saç köklerine etki ederek onları sağlamlaştırır, böylece saçların dökülmelerini engeller.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

*Sonuçlar garanti edilemez, bireysel cilt durumuna ve avantajlarına bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterebilir

Şimdi elde edin

İndirim kulübü üyeliği karşılığı Vivèse Senso Duo Oil

149 TL

Vivèse Senso Duo Oil ürününü elde etmek için indirim kulübü üyelik formunu doldurun veya +90 232 900 17 39 numaralı telefonu arayın.

Kapıda ödeme yapmak istiyorsanız bu seçeneği işaretleyin.
Bu alanı işaretlemezseniz sonraki adımda ödemeyi yapmanız istenecek.